شرایط و قوانین
قوانین کلی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ساعت ارومیه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که هر زمان در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط فروش این فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و خرید از این سایت به معنی قبول قوانین این فروشگاه می باشد.
gavanin
کاربر کیست
کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید.
نکته قابل توجه
با وجود اینکه موجودی محصولات هر لحظه بروز رسانی می شود اما با توجه به اینکه امکان خرید غیر اینترنتی نیز میسر می باشد ، لذا امکان دارد در مواقعی به ندرت کاربر بعد از خرید یک محصول موجودی محصول مورد نظر به پایان رسیده باشد که در این صورت عین مبلغ پرداختی به کاربر عودت می گردد
خاطر نشان می شود که کاربر محترم با قبول این شرایط از سایت اقدام به خرید می کند
ثبت اطلاعات مشتریان
لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد ، هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد .
نحوه ارسال سفارش
سفارش‌ها در شرایط عادی حداکثر طی یک روز کاری پس از تکمیل سفارش ارسال می‌گردند ،گاهی اوقات بعلت زمان پیک کاری احتمال افزایش به دو یا سه روز کاری را خواهد داشت . خاطر نشان می شود تا اطلاع ثانوی ارسال سفارشات فقط از طریق پست پیشتاز امکان پذیر می باشد.
آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته
سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شکستنی در تمامی روش های ارسال ، بسته هایی که دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند ، شامل بیمه های اولیه شرکت های حمل و نقل نمی شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نمی شود .
روش‌های پرداخت
در این روش بعد از تایید سفارش بلافاصله به درگاه بانکی متصل شده و هزینه کالا اینترنتی پرداخت می گردد.
در این روش بعد از تایید سفارش خریدار محترم به درگاه اینترنتی هدایت شده و مبلغ مشخص شده ای را بعنوان هزینه ارسال بصورت آنلاین پرداخت می نماید ، لازم بذکر است که در صورت تحویل کالا و پرداخت مبلغ به مامور پست این هزینه از کل مبلغ فاکتور کسر می گردد اما در صورتی که به هر دلیلی کالا توسط خریدار محترم تحویل گرفته نشود هزینه ارسال بعنوان هزینه رفت و برگشت کالا در نظر گرفته شده و این مبلغ به عنوان هزینه ارسال و برگشت کالا در نظر گرفته می شود.